مشاوره تحصیلی در مشهد

خانه » مشاوره تحصیلی در مشهد
درخواست مشاوره کلیک نمایید

انتخاب یک مشاوره تحصیلی در مشهد کار دشواری نخواهد بود، مشاوره تحصیلی در مشهد از خدمات بسیار مهم مراکز مشاوره بهره مند است.

مشاوره تحصیلی در مشهد
مشاوره تحصیلی در مشهد

 یکی از بهترین مرکز علمی آموزشی در سطح استان خراسان رضوی و از جمله شهر مشهد می باشد این مرکز با همکاری کردن اساتید خبره و هدفمند با گسترش عدالت آموزشی دانش آموزان را در هر مقطع راهنمایی می کنند؛ از جمله افتخارات این مرکز این است که زیر نظر مرجع رسمی آموزش و پرورش به فعالیت خودش ادامه داده است.

 با توجه به حساسیت امر مشاوره در مقطع تحصیلی مختلف  و جبران ناپذیر بودن ارائه برخی از خدمات نامطلوبی مرکز مورد تلاش و تمرکزش را برای خدمات رسانی هر چه بهتر و دریافت نتایج حاصل نشده به بهترین شکل ممکن در طی چند سال اخیر توانسته است جز بهترین مراکز مشاوره شود.

 بسیار واضح و شفاف است که به طور کلی رضایتمندی آنها بالای ۹۵ درصد است و  آمار قابل قبول ۹۰ درصدی رشد و قبولی دانش آموزان در کنکور سراسری این امر را تصدیق می کند.

 مراکز مشاوره تحصیلی در مشهد تعداد خیلی زیادی وجود دارند هرچند انتخاب یک مشاور تحصیلی در هر مقطعی می تواند کار دشواری باشد.

در صورتی که درگیر مشکلات هدایت تحصیلی انتخاب رشته مهارت مطالعه ادامه تحصیل کمبود انگیزه و مهاجرت تحصیلی تحلیل آزمون و مشکلاتی از این دسته هستید بهتر است با کمک بهترین مشاوره تحصیلی در مشهد این مشکلات را تا حد زیادی کنترل کنید و نسبت به از بین بردن مشکلاتتان اقدام نمایید.

لیست خدمات مشاوره تحصیلی در مشهد

 • مشاوره تحصیلی مشهد
 • مشاوره کنکور و برنامه ریزی مشهد
 • مشاوره هدایت تحصیلی مشهد
 • مشاوره انگیزشی
 • مشاوره ادامه تحصیل  و انتخاب رشته
 • مشاوره مهاجرت تحصیلی
 • سوالات مهم در رابطه با نحوه یادگیری
 • مشاوره تحصیلی برای معافیت تحصیلی و خدمات سربازی

مشاوره تحصیلی در مشهد

از نیازهای اساسی و بسیار مهم برای هر دانش آموز در هر مقطعی از تحصیل یاد گرفتن مهارت ها و اصول یادگیری هستند. مشاوره تحصیلی تجربه و حرفه ای که خودشان ارائه  کردن در کلیه زمینه‌ها توانسته است راهنمای دانش آموزان در تمامی مقاطع باشند بسیاری از مشکلات آنها از جمله عدم علاقه به ادامه تحصیل و  افت تحصیلی و یا تصمیم برای ترک تحصیل ناشی از عدم یادگیری مهارت ها و…  کمک بسیار زیادی می کنند همچنین باعث می شوند دانش آموزان به راحتی استعدادیابی شوند. مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد یکی از بهترین مراکز مشاوره در مشهد محسوب می شود.

مشاوره هدایت تحصیلی

نتیجه تلاش دانش آموزان بعد از گذراندن دوره ابتدایی و متوسطه اول با انتخاب رشته در سال نهم به مقطع دهم تعیین می‌شوند. بسیاری از دانش آموزان به دلیل نداشتن شناخت کافی از قوانین هدایت تحصیلی و ندانستن استعدادهای فردی خود و عدم مراجعه به موقع به مشاوران تحصیلی دچار مشکلات پی در پی در انتخاب رشته و در نهایت بر هم خوردن آینده شغلی ان ها می شود که امروزه یکی از مهمترین دغدغه ها برای هر کسی به حساب می اید و از خدمات بسیار مهم و مراکز مشاوره جلسات هوش و آزمون های روانشناسی و تعیین علایق به واسطه بهترین مشاوره تحصیلی انجام می گردد.

تمام راهکارهای مناسب تحصیلی و شغلی با مشورت با دانش آموزان تعیین و مسیر آنها مشخص می شود دلیل مراجعه به صورت دریافت مشاوره تحصیلی آموزش دیدن و هدایت تحصیلی هست. مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد کمک زیادی به دانششجویان و دانش اموزان می کند در واقع مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد یکی از بهترین مراکز مشاوره در ایران محسوب می شود.

مشاوره کنکور و برنامه ریزی مشهد

مشاوره کنکور و برنامه ریزی مشهد
مشاوره کنکور و برنامه ریزی مشهد

اهمیت کنکور در ایران بر هیچ کس پوشیده نیست و مرکز مشاوره تحصیلی مشهد افتخار این را دارد که به صورت تخصصی در این زمینه خدمات مهمی را به دانش آموزان ارائه دهد تا بتوانند در زمینه انتخاب رشته درست عمل کنند.

 بهترین مشاوره کنکور مشهد همه رشته هابا توجه به علاقه دانش آموز و استعداد و توانایی و برایشان توضیح می‌دهند و راه را برای وی هموار می‌سازد تا بتواند نتایج درخشان را کسب کند.

 در طی سال کنکور مشاوره تحصیلی در کنار دانش آموزان هستند تا بتوانند کلیه نقاط ضعف دانش آموزان را از جهت های مختلف مورد بررسی قرار دهند و به واسطه آن راه کارهای مفیدی برای پوشش دادن این نقاط ضعف نشان دهنده اصول هم های نقش مشاوره کنکور را به بهترین شکل ارائه می‌دهند که یک برنامه مطالعاتی هستند در حالی که نقش مشاور تحصیلی فراتر از برنامه ریزی می باشد.

سنجش و میزان یادگیری تا همراه شدن در تمامی مراحل سخت کنکور و کنار دانش آموزان قرار می‌گیرد و وظایف یک مشاور را به بهترین شکل ممکن انجام دهد تجربه سال‌های اخیر نشان می دهد که هر اشتباهی در انتخاب مشاور می تواند در نتیجه نهایی کنکور تاثیر گذار باشد.

مشاوره انگیزشی مشهد

از مشکلات دانش آموزان در هر مقطع تحصیلی و در حین تحصیل و سال کنکور آنها عدم داشتن انگیزه و مهارت کافی برای یاد گرفتن و مطالعه است از دیگر خدمات مراکز مشاوره بررسی دلایل افت تحصیلی و یا افت انگیزه دانش آموزان هست و به دنبال آن راهکارهای علمی را به آنها ارائه می دهند و تضمین می‌دهند که در مقاطع مختلف دانش آموز رشد و پیشرفت چشم گیری داشته باشد.

مشاوره تحصیل  در مشهد به قصد ادامه دادن تحصیل

ادامه تحصیل برای برخی از افراد حالت چالش برانگیز به خود می‌گیرد که با توجه به دوری آنها از دست این و همچنین نداشتن آگاهی از مقررات و قوانین خاص آموزشی می‌تواند برایشان دردسرساز باشد و همین امر موجب می‌شود میل و رغبت آنها نسبت به ادامه تحصیل از بین برود.

 مراکز مشاوره ادامه تحصیل با بررسی شرایط افراد درست ترین روش را برای اخذ دیپلم فوق دیپلم و لیسانس به افراد معرفی می‌کنند و اولین قدم برای ادامه تحصیل داشتن یک مشاوره تحصیلی خوب است تا بتوانند صفر تا صد رو به شما بیاموزد.

انتخاب رشته

انتخاب رشته جز مهم ترین مرحله زندگی افراد از هرگونه خطا و اشتباه در آن باعث وارد شدن به آی پی در پی و جبران‌ناپذیر در زندگی افراد می‌شود.

 بهترین مشاوران انتخاب رشته در مشهد آمادگی های لازم را به افراد می دهند و تمامی جوانب مورد مشاوره  قرار می گیرند. مقررات را برای شما بیان می‌کند تا در امر انتخاب رشته دانشگاهی در تمامی مقاطع بتواند به بهترین شکل ممکن عمل کنید.

مشاوره تحصیلی در مشهد برای مهاجرت

با توجه به ظرفیت‌های بسیار محدود دانشگاه های داخل کشور برای تحصیل در برخی رشته های برتر برخی از داوطلبان قصد مهاجرت و خارج شدن از کشور را دارند و می خواهند در کشوری دیگر ادامه تحصیل بدهند.

 برای این کار نیازمند یک مشاوره تخصصی است تا با مشورت کردن، روند مهاجرت مورد بررسی قرار بگیرد تا در زمان انتخاب رشته و تغییر دانشگاه دچار مشکل نشود.

مشاوره تحصیلی در مشهد ویژه معافیت تحصیلی و خدمت سربازی

معافیت تحصیلی و خدمت سربازی
معافیت تحصیلی و خدمت سربازی

داوطلبان پسر بعد از رسیدن به ۱۸ سالگی باید برای ادامه دادن تحصیل از شرایط معافیت برخوردار شوند و در صورت داشتن غیبت به داشتن شرایط خاص از ادامه تحصیل محروم خواهند شد.

برخی از داوطلبان هم امکان دارد به قصد نرفتن به سربازی نیازمند ثبت نام در دانشگاه باشند از سمت دیگر هم امکان دارد داوطلبان بخواهد پشت کنکور بمانند و مشکل سربازی برای آن به وجود بیاید مشاورین تحصیلی مشهد با ارائه بهترین و مشاوره ها و راهکارها این موضوع را بررسی می‌کند و راهکارهای موثر را به شما ارائه می دهند.

با توجه به اینکه کنکور و تحلیل مسیر بسیار پیچیده حذف و راه های بسیار زیادی در این موضوع وجود دارد نیازمند به یک مشاوره آگاه و با تجربه برای انتخاب بهترین راه های پیشرفت تحصیلی و جهت‌دهی به تحصیلی و ضروری می باشد.

 مشاوره تحصیلی یکی از پرطرفدارترین مشاورین هستند و از نیازهای مهم دانش آموزان و والدین شان اطلاع کسب می کنند و طبق آن و با توجه به سوابق و نظرات دریافت شده بهترین مشاوره را ارائه می دهند.

 بسیاری از والدین و دانش آموزان بر این باورند که برای نتیجه گرفتن در کنکور سراسری و انسان دیگر باید یکسری مطالعه دقیق و زیاد داشته باشند اما این در صورتی است که برای بدست آوردن نتیجه مطلوب باید یک برنامه‌ریزی درست و حساب شده داشته باشند و به کمک گرفتن از از افراد با تجربه و حرفه ای در این زمینه می‌تواند به موفقیت تحصیلی برسند.

 مشاوره تحصیلی و کنکوری در مشهد به صورت تلفنی و آنلاین با ارائه بهترین مشاوره ها در زمین های تحصیلی می تواند با تکیه کردن بر نکات مهم و از بین بردن نقاط ضعف و همچنین رفع مشکلات دانش آموزان و قطع به دریافت نتیجه بهتر و موثرتر و همچنین موفقیت دانش آموزان کمک کند.

مشاوره تحصیلی در مشهد به صورت حضوری

مشاوره مشهد به صورت حضوری مزایای زیادی دارد که شامل مواردی از جمله:

 • ارائه خدمات تخصصی
 • تاثیرگذاری بیشتر
 • بهبود رویه فردی
 • گفتگوی چهره به چهره
 • تشخیص و درمان موفق در خدمات
 • آموزش های شناختی
 • آزمون های روانشناختی

مشاوره تحصیل در مشهد به صورت غیر حضوری

 • مشاوره تلفن مزایای خاص خودش را دارد که شامل موارد زیر می شود:
 • دسترسی به مشاورین بیشتر و گستردگی انتخاب برای مراجعین
 • به روز بودن حداکثر اطلاعات مراکز مشاوره تلفنی
 • صرفه جویی بسیار زیاد در وقت افراد
 • کاهش هزینه های کلی از جمله هزینه حق مشاوره هزینه رفت آمد و دیگر هزینه ها

آدرس مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد

 • شعبه 1

مشهد ، بلوار الهیه ، اقدسیه ۵۰ ، نبش نقویه۳۲

 • شعبه 2

بین عبادی 101و 103 پلاک 11/35 جنب آجیل شکوه . کلینیک مشاوره هما

آدرس مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد را می توانید بر روی نقشه شهر مشهد پیدا کنید.

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد

شما می توانید برای گرفتن پاسخ سوالاتتان و یا برای گرفتن نوبت دهی با شماره زیر تماس بگیرید.

 • 05137325848

مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد

مشاوره به آسان شدن تغییرات رفتاری افزایش و بالابردن توانایی های فردی و همزمان روابط با دیگران و همچنین اثربخشی و توانایی سازگار با دیگران و همچنین بهبود تصمیم گیری و شکوفایی  استعدادهای بالقوه کمک می کند.

 در میان تمامی مشاوره ها می توانند مشاوره تحصیلی اشاره کرد؛ که در مراکز معتبر مشاوره انجام می‌شود. این مشاوره ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند که با توجه به رقابت بر سر کنکور و همچنین به جهت بالا بودن جمعیت زیاد قشر کنکوری با استقبال چشمگیری روبرو شده است و در سایر نقاط ایران از این مشاوره های تحصیلی استفاده می کنند.

 برخی از دانش آموزان که دچار افت تحصیلی شده اند یا کسانی که به لحاظ تحصیلی به مشاوره خاصی نیاز دارند تا بتوانند یک سری مسئولیت ها را به دانش آموزان توضیح دهند به کمک یک مشاور می توانند این راه را هموار کنند.

 پیدا کردن دلیل افت تحصیلی و شناخت آنها در گام نخست قرار گرفته است و بعد از پیدا شدن دلایل مشاوره به کمک دانش آموزان می آید و در این صورت لازم است  خانواده و همچنین مسئول این اقدام به رفع مشکلات تحصیلی در دانش آموز می شود.

 برخی از  دانش آموزان با وجود اینکه افت تحصیلی ندارند اما نیازمند آموزش دیدن هستند  برخی از شیوه های مطالعه و روش های ساختاری حافظه  آموزش چنین روش‌هایی به جلوگیری از اتلاف وقت دانش آموز و همچنین بالابردن به رهبری آنها کمک بسیار زیادی می کند.

 برنامه ریزی مطالعه و همچنین یاد گرفتن و رعایت کردن یک سری اصول یادگیری در برنامه ریزی و به خاطر سپردن برخی از ویژگی های حافظه می تواند به دانش آموز کمک کند تا بتواند روشهای صحیح و دقیق تری را برای به دست آوردن نتیجه بهتر کسب کند.

مهارت های مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تحمیل یک راه حل برای دانش آموزان نیز و برای دانش آموزان تعیین تکلیف نمی‌کند بلکه با استفاده از مشاوره با دانش آموز برقرار می کند. در رابطه با هنر یادگیری استعدادهای او مهارت و صلاحیت علمی و حرفه‌ای دانش آموز تلاش می‌کند تا یک برنامه‌ریزی درست و مشخص را برای دانش آموز  با کمک یک مشاور خوب و متخصص استعداد دانش آموزان شکوفا می شود و به راحتی می‌توانند با آنچه که توانایی هایش را دارند روبه‌رو شوند.

 • روش مطالعه سعی صحیح
 • تعیین کردن هدف مشخص و معین برای دانش آموزان
 • ایجاد حس آرامش و خونسردی در دانش آموزان
 • بالا بردن و ترقی
 • اعتماد به نفس در دانش آموز
 • حذف موارد منفی که در زندگی دانش آموز اتفاق می‌افتد
 • طراحی یک برنامه جامع و هدفمند درسی با توجه به وضعیت های روحی معنوی و تحصیل دانش آموز

همگی از مهارت های یک مشاوره تحصیلی بسیار خوب است.

روانشناس و مشاوره تحصیلی در مشهد

با توجه به اینکه مشاور تحصیلی خوب اهمیت بسیار زیادی دارد و به جهت هدایت تحصیلی و پیشبرد دانش‌آموزان و دانشجویان کمک می‌کند و تاثیر بسزایی بر روی آنها می گذارد مشاوره برای این امر انتخاب می شوند تا بتوانند به مهارت و تجربه و همچنین تخصص کافی را در رشته مورد نظر داشته باشند.

 در گذشته شاهد این بودیم که دسترسی به یک مشاور خوب کار سختی بود اما امروزه با توجه به تکنولوژی های به روز مشاوران برتر و کار ازموده  به راحتی می‌توانند به سختی و دشواری کار فایق آیند.

آنچه بهترین مشاوران تحصیلی مشهد ارائه می‌دهند خدمات همه جانبه است که در تمامی موارد کمک می کنند مثلاً در رابطه با یک مشاوره تحصیلی خوب می توانیم بگوییم که متخصصین بهترین مشاوره تحصیلی در مشهد این کمک را به شما می کنند تا در مرحله ابتدایی به راحتی بتوانید استعداد تان را شکوفا کنید و به کشف علاقه تان بپردازید.

 آزمونهای از دانش اموز گرفته می‌شود که کاملا معتبر هستند و به صورت روانشناسی شده در اختیار دانش‌آموزان قرار می گیرند یکی از نیازهای اساسی هر دانش آموز در هر رشته و مقطع تحصیلی اصول یادگیری گیری و مهارت تحصیلی هستند.

 مشاورین ما با تکیه کردن بر دانش بالا تجارب گسترده و مهارت و تخصص لازم توانسته اند در کلیه این زمینه ها به کمک دانش آموزان بیاید و آنها را راهنمایی کنند بسیاری از مشکلات مثل افت تحصیلی یا عدم علاقه به ادامه تحصیل در هر مقطعی و یا پیدا نکردن استعداد و مهارت ها و کافی نبودن شناخت دانش آموز در رابطه با استعداد های خودش می باشد.

درباره مرکز مشاوره تحصیلی مشهد

مشاوره تحصیلی در مشهد خدمات گسترده ای را در اختیار دانش‌آموزان و دانشجویان قرار می‌دهند. یک مرکز مشاوره با بروزترین مرکز علمی آموزشی در ارتباط است این مراکز با همکاری اساتید باتجربه مشهد با هدف گسترش عدالت آموزشی افتتاح شده است از افتخارات این مرکز تحصیلی مشاوره تحصیلی می‌توان به ارائه خدمات به روز و با کیفیت بالا زیر نظر مرجع رسمی آموزش و پرورش مشهد اشاره کرد.

 با توجه به حساسیت مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد  و اینکه این امر جبران ناپذیر است و اگر خدمات نامطلوب ارائه شود، می تواند آرامش و آینده دانش آموزان را به خطر بیندازد.

 به همین جهت این مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد تمام تلاشش را می‌کند و تمرکز و ارائه خدمات مناسب با هر دانش آموز می تواند نتایج بهتری را حاصل کند و بسیار واضح و شفاف است به گونه‌ای که امار نشان داده شده این است که پیشرفت تحصیلی ۹۵ درصد دانش آموزان حاکی از این امر است و به همین دلیل از سال ۱۳۹۰ از دانش آموزانی که  به سمت مشاوره تحصیلی در مشهد روی آوردند امار  گرفته شد و همه ی ان ها تقریبا موفق بودند.

 مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد  به تعداد گسترده هستند هرچند انتخاب یک مشاوره تحصیلی در مشهد می تواند کار سختی برای هر کسی باشد ولی بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد زیاد هستند که با اندکی تحقیق و پرس و جو به راحتی می توانید بهترین آنها را انتخاب کنید در صورتی که درگیر مشکلاتی مثل:

 1. پرت تحصیلی
 2. انتخاب رشته
 3. مهاجرت تحصیلی
 4. ادامه تحصیل
 5. مهارت مطالعه
 6. تحلیل آزمون
 7. کمبود انگیزه
 8. تصمیم و کمک گرفتن از مشاورین

 تحصیلی با تجربه می توان تمام این مشکلات را درک کنید. از خدمات مشاوره تحصیلی مشهد می توان به:

 • مشاوره تحصیلی
 • مشاوره هدایت تحصیلی
 • مشاوره کنکور و برنامه ریزی
 • مشاوره انگیزشی انتخاب رشته
 • مشاوره تحصیلی
 • ادامه تحصیل

مشاوره تحصیلی مشهد به ویژه برای افرادی که خدمت سربازی برای معاف از تحصیل هستند اشاره نمود.

مشاوره کنکور و مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد 

اهمیت مشاوره کنکور و برنامه ریزی بر کسی پوشیده نیست و مرکز مشاوره تحصیلی این افتخار را دارد که به صورت تخصصی تامین خدمات خود را به دانش‌آموزان دانشجویان ارائه دهد.

 بهترین مشاوره تحصیلی در مشهد در سایر رشته های انسانی هنر زبان و ریاضیات بهترین مشاوره را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهند که نتایج بسیار خوب و درخشان را به بار گذاشتند. در طی سال کنکور مشاوره تحصیل در کنار دانش آموزان از تمامی نقاط ضعف و قوت او را با خبر می کند و سعی در ارائه بهترین راهکارها برای از بین بردن نقاط ضعف دانش آموز دارد.

 اصولاً تمامی قوانین کنکور و همه مطالعاتی و و متوجه به استعدادها و توانایی‌های دانش‌آموزان برنامه در اختیار دانش‌آموزان قرار می دهند تا بتوانند بهترین خود را ارائه دهد از سنجیدن میزان یادگیری تا همراهی در تمامی مراحل کنکور همراه دانش آموز هستند و ان ها را تنها نمی گذارند.

مشاوره انگیزشی و مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد 

از جمله مشکلاتی که  دانش آموزان در زمان تحصیل و همان سالی که کنکور برگزار می شود دارند  نداشتن انگیزه کافی برای یادگیری و مطالعه است.

 از خدماتی که یک مساور  در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد این است که به  دلیل افت انگیزه دانش‌آموزان می‌سنجد و طبق آن دلیل یکسری راهکارهای علمی و منطقی  را به انان  پیشنهاد می کند تا بتواند در مقطع تحصیلی پیش رو موفق شوند. بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد می کوشد تا دانش اموزان بهترین روش های درس خواندن را یاد بگیریند در واقع بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد تمام اصول درست را به دانش اموزان یاد می دهد. بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد به صورت غیر حضوری خدماتش را ارائه می دهد.

مشاوره ادامه تحصیل مشهد

ادامه تحصیل برای خیلی از افراد به جا مانده از تحصیل می تواند چالش برانگیز باشد با توجه به دوری آنها از تحصیل و عدم آگاهی از مقررات و قوانین آموزش و پرورش که هر سال متغیر هست میتواند باعث عدم رغبت برای ادامه تحصیل در افراد شود.

 مراکز مشاوره تحصیلی مشهد این افتخار را دارند تا با بررسی شرایط افراد بازمانده از تحصیل آنها را در هر مقطعی از دیپلم به فوق دیپلم و  لیسانس فوق لیسانس و غیره راهنمایی کند تا بتواند قدم های مفیدی را به جهت بالا بردن انگیزه شان بردارند.

انتخاب رشته

انتخاب رشته جزو مهم ترین مرحله زندگی هر کسی می‌تواند باشد و هرگونه خطا و اشتباه می‌تواند باعث لطمات جبران‌ناپذیری در آینده حرفه فرد شود. بهترین مراکز مشاوره تحصیلی در مشهد انقدر کاربلد هستند که از اقصی نقاط کشور به انجا مراجعه می کنند. بهترین مراکز مشاوره تحصیلی در مشهد از افراد بسیار ماهر تشکیل شده است که تمام تلاششان را می کنند تا دانش اموزان به صورت موفق امیز عمل کنند شما  می توانید با  بهترین مراکز مشاوره تحصیلی در مشهد به صورت تلفنی  صحبت کنید و از ان ها مشاوره بگیرید.

 مشاورین انتخاب رشته مشهد می کوشند  به راحتی بتوانند و مقررات و جوانب کنکور را بسنجند و با آگاهی از تمامی قوانین و سطح توانایی افراد آن ها را راهنمایی کنند تا بتوانند یک رشته های مرتبط با علاقه و استعدادشان همچنین در سطح توانایی شان را انتخاب نمایند.

4.7/5 - (3 امتیاز )

شعبه 1

مشهد ، بلوار الهیه ، اقدسیه ۵۰ ، نبش نقویه۳۲

شعبه 2

بین عبادی 101و 103 پلاک 11/35 جنب آجیل شکوه . کلینیک مشاوره هما

شعبه 3

بلوار پیروزی ، نبش پیروزی 66 ، ساختمان 160 ، واحد دوم ، مرکز مشاوره حس آرامش

درخواست مشاوره

برای درخواست مشاوره میتوانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید 
مشاوره به چه صورت باشد؟(Required)